Preview Mode Links will not work in preview mode

Nov 28, 2019

Które seriale załapały się na listę najlepszych seriali mijającej dekady? Które trafiły tam zupełnie niezasłużenie? A które zostały kompletnie pominięte? M.in. o tym Bartosz Węglarczyk rozmawia z Jaśminą Marczewską i Piotrem Markiewiczem.


Nov 21, 2019

"Jack Ryan" wraca do Amazon Prime. Druga seria stawia poprzeczkę jeszcze wyżej. Dlaczego ten serial wymaga od widzów zaangażowania, a w zamian odpłaca się inteligentną analizą świata? O tym Bartosz Węglarczyk rozmawia z Piotrem Markiewiczem w kolejnym odcinku podcastu "Węglarczyk o serialach".


Nov 14, 2019

Serial "The Mandalorian" osadzony w świecie "Gwiezdnych Wojen" w najbliższym czasie nie będzie miał swojej polskiej premiery. Czy przez to zainteresowanie tą kultową sagą osłabnie? O tym w najnowszym odcinku podcastu o serialach rozmawiają Piotr Markiewicz, Jaśmina Marczewska i Damian Dziura.


Nov 07, 2019

Apple opublikował "The Morning Show". Czy oferta giganta jest warta swojej ceny? M.in. o tym Bartosz Węglarczyk rozmawia z Piotrem Markiewiczem i Tytusem Hołdysem w nowym odcinku swojego podcastu o serialach.