Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 22, 2023

„Przydaje się rozróżnienie pomiędzy tym, co czuję, a tym, co robię. Czyli - mogę czuć napięcie, ale nie działać pod jego wpływem. I zobaczyć, że świat nie runął, chociaż nie poddałam się swojemu lękowi” – mówi Natalia de Barbaro w najnowszym i ostatnim w tym roku odcinku podcastu Forbes Women.

W pędzie przedświątecznym, rozmowa z Natalią de Barbaro to jak prezent, który możesz sobie sprawić, zanim rozpakujesz inne pod choinką. To jedna z tych rozmów, która dodaje skrzydeł, bo czujesz, że lepiej poznajesz siebie. Odnajdzie się w niej każdy, bo Natalia jest kobietą ciepłą i energiczną jednocześnie, dojrzałą emocjonalnie i jednocześnie dalej wchodzącą w głąb siebie, żeby ciągle się poznawać, nazywającą rzeczy, które trudno nam czasem nazwać i jednocześnie przyznającą, że tak wiele jeszcze przed nami.

„Widzę dużo zmęczenia u kobiet i ogromny głód tego, żeby patrzeć na świat w prawdzie i żeby siebie też widzieć w prawdzie, czyli w całej swojej złożoności” – mówi moja rozmówczyni.

W rozmowie z Natalią de Barbaro znajdziesz, czym jest kobiecość, dorosłość, feminizm i równość płci. Rozmawiamy też o odpuszczaniu, wyczerpaniu, sile i słabości. O energii tkania i energii celowania. Zatrzymaj się na godzinę i posłuchaj nas, bo możesz zyskać spokój, zrozumienie i bliskość ze sobą. Zacznij od siebie a zobaczysz, że skorzystają na tym wszyscy. A przecież o to chodzi w święta żeby być blisko, również ze sobą.

Bądź dla siebie wyrozumiała i wystarczająca. Chociaż jak podkreśla moja gościni, pojęcie "bycia wystarczającą” zrobiło dużo dobrego, ale jednak pochodzi ze świata oceny. „O sobie chciałabym myśleć, że jestem. Nie, że jestem na czwórkę, na piątkę, tylko jestem – dodaje.”