Preview Mode Links will not work in preview mode

Apr 24, 2023

Marek Papszun ogłosił, że po zakończeniu obecnego sezonu odejdzie z Rakowa Częstochowa. Mimo tej decyzji morale zespołu z Częstochowy nie posypało się i Raków wygrał swoje spotkanie. Natomiast Legia przegrała z Wartą i dramatycznie zmniejszyła szanse na dogonienie drużyny Marka Papszuna.
W programie porozmawiamy sobie również o potencjalnych spadkowiczach z Ekstraklasy. Połączymy się z Mateuszem Bąkiem, który przez wiele lat był bramkarzem Lechii Gdańsk. Wspólnie zastanowimy się, czy zespół z Gdańska jest już pewien spadku i jak doszło do tej pięknej katastrofy?
W Misji Futbol podsumujemy sobie również występy Lecha Poznań w pucharach oraz o reszcie meczów ćwierćfinałowych w tej edycji europejskich pucharów. Kogo nasi eksperci wskażą do trofeum?
W Anglii i w Niemczech góra tabeli drży. Arsenal zremisował trzeci mecz z rzędu. Manchester City ma 5 punktów straty do Kanonierów, ale również dwa mecze mniej rozegrane. Walka o mistrza Anglii rozpoczęła się od nowa. Podobnie rzecz się ma w Bundeslidze. Bayern przegrał 1:3 z Mainz, Borrusia wygrała 4:0 z Eintrachtem i ma na ten moment punkt przewagi nad Bawarczykami. Czy mistrz wróci do Dortmundu po 11 latach?
Na program zaprasza jak co tydzień Łukasz Olkowicz, a jego gośćmi będą Dariusz Szpakowski, Łukasz Wiśniowski i Mateusz Święcicki.