Preview Mode Links will not work in preview mode

Mar 31, 2023

Gośćmi Łukasza Kadziewicza w "Onet Rano." o 07.55 są: Jan Strzeżek, Robert Lewandowski, Magia Y, Dariusz Tokarzewski i Tomasz Szczepanik. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z dw Beatą Rajbą.


Mar 30, 2023

Gośćmi Janusza Schwertnera w "Onet Rano." od 7.55 są: Dariusz Joński, Michał Szczerba, dr Przemysław Witkowski, Katarzyna Kucewicz i Robert Rybicki. Z kolei Łukasz Kadziewicz zaprasza dziś na część #WIEM, gdzie wystąpi Andrzej Supron. 


Mar 30, 2023

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." o 07.55 są: Katarzyna Lubnauer, prof. Antoni Dudek, Kasia Malinowska oraz Ewa Ornacka. W części #WIEM rozmowa Janusza Schwertnera z Dominiką Lasotą i Julią Keane.


Mar 28, 2023

Gośćmi Janusza Schwertnera w "Onet Rano." są: Joanna Scheuring Wielgus, Katarzyna Sobczuk – Wójciszyn, Tomasz Wójciszyn, Katarzyna Łażewska-Hrycko i Janusz Kaczmarek. W części #WIEM rozmowa Bartosza Węglarczyka z Konstantym Gebertem. 


Mar 27, 2023

Gośćmi Janusza Schwertnera w "Onet Rano." od 7.55 są: Stanisław Tyszka, Cezary Stypułkowski, Łukasz Czepiela i Margaret. W części #WIEM rozmowa z Agnieszką Żądło.